top of page

Hakkımızda

UCENMİ, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını yaygınlaştırmak ve temiz enerji üretimine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

"ucenmi.com" yüzlerce EPC firmasının satın alma taleplerini oluşturduğu ve sektördeki tedarikçilerin de talepleri anlık olarak görüntüleyerek tekliflerini verdikleri çevrimiçi iş portalıdır.

Yenilenebilir enerji kullanımını yaygınlaştırmak ve temiz enerji üretimine katkı sağlayarak sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek.

Vizyonumuz

Güneş enerjisi sektöründeki EPC şirketleri ile Tedarikçileri en etkili ve verimli şekilde buluşturarak sektöre değer katmak.

Misyonumuz

Temiz enerjiye olan taahhütümüzü sürdürülebilirlik ilkesiyle birleştiriyoruz.

Sürekli olarak sektördeki gelişmelere ayak uydurarak yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Farklı bakış açılarından güç alan bir ekibiz ve çeşitliliği bir zenginlik olarak görüyoruz.

Ekip içi iletişimi güçlendirmek ve işbirliğini teşvik etmek amacıyla çaba sarf ediyoruz.

Değerlerimiz

Her birimiz farklı birikimlere sahip, çeşitli yeteneklere sahip ve işimize olan tutkumuzla birleşmiş bir ekibiz. İşbirliği ve iletişim konusunda becerikli olmamız, projelerimizin başarısını artırmamıza yardımcı oluyor.

UCENMİ olarak, temiz enerjiye olan katkımızı artırmak ve sektörde öncü bir rol oynamak için kararlı bir şekilde ilerliyoruz. Sizleri, sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak amacıyla bizimle birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Ekibimiz

Betül Adar

Ucenmi Türkiye Sorumlusu

Selin Can

Ucenmi Avrupa Sorumlusu

Ucenmi olarak sürdürülebilir enerjiye olan bağlılığımızı desteklemek ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için güneş enerjisi sektöründe uzmanlaşmış güvenilir tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz. Birlikte çalıştığımız güneş paneli tedarikçilerimizden bazıları.

Tedarikçilerimiz

bottom of page